Opiniomania

Wyszukiwarka

Kontakt

 

administrator@opiniomania.pl Dział techniczny Wszystkie tematy dotyczące bezpośrednio spraw technicznych strony bądź zgłaszania naruszeń.  reklama@opiniomania.pl Dział reklamy Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na serwisie prosimy o kontakt pod  ten adres wspolpraca@opiniomania.pl Dział współpracy Masz chęć podjęcia z nami współpracy? Zgłoś swoją propozycję tutaj.

Tester wiarygodności opinii!

Znalazłeś gdzieś w zakątkach internetu opinię, która wzbudza Twoje wątpliwości i myślisz że może być nieuczciwa lub zmanipulowana przez producenta?

Wklej w poniższe pole treść opinii, a nasz wewnętrzny specjalnie przygotowany przez specjalistów Tester Wiarygodności Opinii dokona analizy w kilka sekund i przekonasz się czy warto ufać tej opinii!

100 trwa analiza opinii...
Wynik analizy wiarygodności podanej przez Ciebie opinii:
Uzyskana ocena
w wyniku testu:

*Wynik testu w niektórych przypadkach może się mylić i nie może być traktowany jako bezsprzeczna informacja dotycząca wiarygodności danej opinii

Jaka idea przyświeca stronie opiniomania.pl

Dzięki unikalnej ocenie wiarygodności opinii w internecie wystawianej przez użytkowników pomagamy oddzielić opinie sztuczne od prawdziwych. Efekt? Teraz szybko i łatwo znajdziesz opinie, którym możesz zaufać. Świetnie, prawda?

Zobacz stronę o nas