Opiniomania

Wyszukiwarka

O nas

Odkryj pełnię możliwości Opiniomanii

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

 

 

 

Błyskawiczne wyszukiwanie

Mniej niż 1 minuta – tyle zajmie Ci wyszukanie opinii na dowolny temat.

Od teraz nie musisz przeszukiwać kilkunastu podstron, scrollować w nieskończoność przeróżne strony internetowe. Wystarczy, że wpiszesz w naszą wyszukiwarkę nazwę tego, czego szukasz i voilà – opinie wraz z oceną wiarygodności wyświetlą się w kilka sekund. 

Jeśli opinia na dany temat nie będzie dostępna w naszej bazie oznacza to, że jeszcze nikt jej nie wystawił, dlatego gratulacje – masz okazję być pierwszy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeglądaj sprawdzone opinie i sam weryfikuj ich wiarygodność na podstawie własnych doświadczeń

Na Opiniomanii znajdziesz szeroki zakres opinii na każdy temat, których wiarygodność oceniają użytkownicy w skali od 1-5, by móc wyselekcjonować te, którym warto zaufać.  Nawet jeśli ktoś napisze nieprawdziwą opinię  użytkownicy mogą ocenić jej wiarygodność na 1 i zdemaskować nieuczciwe zamiary.

Możesz też samodzielnie oceniać wiarygodność opinii i dodawać swoje opinie na dowolny temat - od opinii kupionego produktu, usługi z której skorzystałeś, po restaurację, w której jadłeś kolację z narzeczoną, obejrzany w kinie film czy nową grę komputerową. 

Ale to nie wszystko. Możesz też komentować opinie, uzasadniając swoją ocenę lub dzieląc się spostrzeżeniami na jej temat z innymi użytkownikami. Dajemy Ci też możliwość oceny wiarygodności użytkowników serwisu, mając wgląd w ich aktywność na stronie. Dlatego użytkownik „troll_1” z jedną opinią na koncie, który założył konto, by zachwalać lub wypowiadać się negatywnie na dany temat będzie łatwy do rozpoznania (haters not gonna hate...).

A jeśli podczas surfowania w internecie trafisz na opinię, która wydaje Ci się niewiarygodna (po której przeczytaniu uruchamia się twój niezawodny zmysł – wykrywacz sztucznych opinii pisanych na zlecenie) możesz ją udostępnić na naszej platformie i poddać ją ocenie swojej i innych użytkowników Opiniomanii. 

 

 

Innowacyjne rozwiązania - Tester Opinii

W szybkiej ocenie wiarygodności opinii pomoże Ci także nasz zaawansowany, innowacyjny, jedyny w swoim rodzaju... Tester Opinii. To nasz autorski algorytm, który sam weryfikuje wiarygodność opinii. Wystarczy wkleić opinię, a nasz Tester Opinii dokona analizy w kilka sekund i powie Ci, czy warto jej zaufać. Nieźle, prawda?

 

 

Porównywarka

Co jeszcze dla Ciebie mamy? Za pomocą porównywarki porównasz ze sobą pod kątem wiarygodności, opinii, popularności np. dwa produkty, wydarzenia, które znajdują się w bazie Opiniomanii oraz poznasz trendy,  sprawdzisz, co cieszy się obecnie największą popularnością.

 

 

Forum dyskusyjne

Oddajemy w Twoje ręce także forum i dostęp do całej społeczności użytkowników, którzy razem z Tobą współtworzą Opiniomanię. Możesz dzielić się opiniami na dowolny temat i dyskutować na przeróżne fascynujące tematy związane z zakupami w internecie i wiele więcej. 

 

 

Pojedynki

Z pewnością spodoba Ci się pomysł na angażujące pojedynki produktów, usług, wydarzeń, które dla Ciebie przygotowaliśmy, gdzie każdy użytkownik będzie mógł głosować na swoich faworytów. Emocje gwarantowane. 

 

Zachęcamy do odkrywania i testowania wszystkich możliwości Opiniomanii.

Miłego przeglądania, oceniania, opiniowania.

Tester wiarygodności opinii!

Znalazłeś gdzieś w zakątkach internetu opinię, która wzbudza Twoje wątpliwości i myślisz że może być nieuczciwa lub zmanipulowana przez producenta?

Wklej w poniższe pole treść opinii, a nasz wewnętrzny specjalnie przygotowany przez specjalistów Tester Wiarygodności Opinii dokona analizy w kilka sekund i przekonasz się czy warto ufać tej opinii!

100 trwa analiza opinii...
Wynik analizy wiarygodności podanej przez Ciebie opinii:
Uzyskana ocena
w wyniku testu:

*Wynik testu w niektórych przypadkach może się mylić i nie może być traktowany jako bezsprzeczna informacja dotycząca wiarygodności danej opinii

Jaka idea przyświeca stronie opiniomania.pl

Dzięki unikalnej ocenie wiarygodności opinii w internecie wystawianej przez użytkowników pomagamy oddzielić opinie sztuczne od prawdziwych. Efekt? Teraz szybko i łatwo znajdziesz opinie, którym możesz zaufać. Świetnie, prawda?

Zobacz stronę o nas