Opiniomania

Wyszukiwarka

O nas

Opinie, którym możesz zaufać


 

 

 

 

 

Szukasz opinii w internecie, którym możesz zaufać? Opiniomania.pl to pierwsze miejsce,  które warto odwiedzić.

Tak samo jak Ty chcemy mieć możliwość znalezienia wiarygodnych opinii w internecie, na których możemy polegać.

Dlatego stworzylismy pierwszą w Polsce platformę, na której możesz sprawdzić i ocenić wiarygodność opinii w internecie na temat wszystkiego czego szukasz - od produktów, usług, marek, sklepów, po wydarzenia, ludzi i wiele więcej.

To unikalne miejsce, gdzie najważniejszy głos mają użytkownicy – nie producenci, administratorzy, firmy marketingowe. Dzięki temu, że oddajemy ocenę wiarygodności opinii w internecie w ręce użytkowników umożliwiamy wyselekcjonowanie opinii prawdziwych od tych pisanych na zlecenie.

Rezultat? W jednym miejscu znajdziesz opinie, którym można zaufać i które pomogą Ci w podejmowaniu pewniejszych decyzji i bezpieczniejszych zakupach.

Twoja opinia ma znaczenie

 

 

 

 

 

 

 

Opiniomania.pl to serwis tworzony przez internautów. To Ty oceniasz, sprawdzasz, dodajesz swoje opinie. My dajemy Ci tylko narzędzie.

Ale zadbaliśmy o to, by było maksymalnie praktyczne i wygodne w użyciu. 

Dlatego szybko znajdziesz to, czego szukasz –  wystarczy wpisać nazwę w wyszukiwarkę, a po chwili wyświetlą Ci się opinie na dany temat zilustrowane dwoma wykresami, które są przypisane do każdego opiniowanego tematu. 

Pierwszy niebieski wykres prezentuje ocenę wiarygodności opinii w skali od 1-5, gdzie 1- oznacza najmniej wiarygodne opinie według naszych użytkowników, a 5- najbardziej wiarygodne. Drugi wykres prezentuje opinie pozytywne, negatywne oraz neutralne.  Proste. Szybkie. Wygodne.

Wierzymy, że korzystanie z serwisu pomoże Ci szybko i łatwo znaleźć wiarygodne opinie, jakich szukasz.

Jak nam się to udało? Ocena należy do Ciebie. ;)

Zobacz, jak wiele możliwości oferuje Opiniomania.pl

Wspieramy ciekawe e-projekty

Chętnie wspieramy wszelkie projekty związane z ideą naszego serwisu,  zakupami w internecie oraz opiniami w internecie. 

Dlatego, jeśli tworzysz projekt związany z branżą e-commerce, prowadzisz studenckie badania na temat opinii w internecie - napisz do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

 

 

Tester wiarygodności opinii!

Znalazłeś gdzieś w zakątkach internetu opinię, która wzbudza Twoje wątpliwości i myślisz że może być nieuczciwa lub zmanipulowana przez producenta?

Wklej w poniższe pole treść opinii, a nasz wewnętrzny specjalnie przygotowany przez specjalistów Tester Wiarygodności Opinii dokona analizy w kilka sekund i przekonasz się czy warto ufać tej opinii!

100 trwa analiza opinii...
Wynik analizy wiarygodności podanej przez Ciebie opinii:
Uzyskana ocena
w wyniku testu:

*Wynik testu w niektórych przypadkach może się mylić i nie może być traktowany jako bezsprzeczna informacja dotycząca wiarygodności danej opinii

Jaka idea przyświeca stronie opiniomania.pl

Dzięki unikalnej ocenie wiarygodności opinii w internecie wystawianej przez użytkowników pomagamy oddzielić opinie sztuczne od prawdziwych. Efekt? Teraz szybko i łatwo znajdziesz opinie, którym możesz zaufać. Świetnie, prawda?

Zobacz stronę o nas