Opiniomania

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Apple i jego rewolucje - nowy iOS 11

0 Postów 3 Opinii 9
Konar 20 września 2017
Wszedłem na forum by wylać swoje żale na temat nowego iOS'a 11, który pojawi się na wszystkich najnowszych i dotychczasowych urządzeniach marki apple. Nie będę się rozwodził na temat dobrych rzeczy, które system wprowadza lecz skupię się na tych bezsensownych...
Doczytaliście w nowościach o nowych rozszerzeniach zdjęć jakie będą już w standardzie obsługiwane przez iphony, ipady itd? ok, rozumiem technologia idzie do przodu i techniki kodowania plików również. Ale bez jaj. -Wprowadzamy nowy format zapisywania obrazu nie dla udogodnienia, a dla lansu że tylko posiadacze urządzeń naszej marki będą mogli sobie trzepnąć że Windows'owcy i Androidowcy nie będą mogli obsługiwać takiego rozszerzenia. ha, żeby tego było mało... biedniejsi fanboje appla , których nie stać na wymianę sprzętu na aktualny tez nie otworzą tego formatu plików na starszych systemach niż IOS11, hahaha.

Co roku telefony co raz gorsze... wielu moich znajomych, którzy używają iPhonów... cały czas narzekają na system z nadzieją, że "kolejna aktualizacja coś naprawi". Wydając 4 koła za telefon w którym są problemy z działaniem wi-fi albo wykonywaniem połączeń telefonicznych to są jakieś jaja. Brak wejścia jack to już była głupota bo ogranicza do użytkownika do maksimum i teraz kolejne ich rewolucyjne formaty, które tak naprawdę zmierzają do zostawiania kasy w ich firmie...

Ciekawe ile osób się ze mną zgodzi a ile powie, że mam ból dupy...
4 Postów 3 Opinii 37
addictedboy 20 września 2017
Konar, wszyscy wiedzą że Apple to królowie marketingu. Inne marki wprowadzając coś "innowacyjnego" jako pierwsi nie wywołują takiego wielkiego szału w porównaniu do Apple. Wszyscy się jarają ładowaniem indukcyjnym w najnowszym iPhonie choć większość telefonów ma to od dawna.
iphone X tak naprawdę nie wprowadza tyle nowych zmian jak to reklamują producenci. Bo telefonów z wielkimi wyświetlaczami jest mnóstwo na rynku i w lepszych cenach.
Kiedyś wyznaczali trendy, dziś wydaje mi się, że cały czas są krok do tyłu ale i tak ich urządzenia są najbardziej oblegane pomimo tego, że są o wiele droższe..
0 Postów 1 Opinii 11
stud3nt 20 września 2017
ja nie mam iphona bo mnie nie stać. Nie jestem wstanie wydać 3000zl na telefon ktory tak naprawde nie ma nadzwyczajnych mozliwosci. Podobny telefon moge miec o kilka stowek mniej choc i tak to dla mnie duzo.
Nie musze miec telefonu appla a takze porsche pod domem. Sa jednak ludzie ktorzy potrzebuja miec drogi produkt by podniesc swoj status spoleczny i ja to szanuje.

Jaka idea przyświeca stronie opiniomania.pl

Dzięki unikalnej ocenie wiarygodności opinii w internecie wystawianej przez użytkowników pomagamy oddzielić opinie sztuczne od prawdziwych. Efekt? Teraz szybko i łatwo znajdziesz opinie, którym możesz zaufać. Świetnie, prawda?

Zobacz stronę o nas