Opiniomania

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Wypoczynek Czarnogóra!

0 Postów 3 Opinii 26
MajkaHimek 25 lipca 2017
Witam wszystkich w tym roku chcemy z mężem pojechać do Czarnogóry jaką miejscowość polecacie. Chcemy dobrze się zabawić, może być więc miejscowość z licznymi atrakcjami.
0 Postów 1 Opinii 5
princessa 26 lipca 2017
Polecam miejscowość Budva tam na pewno się nie będziesz nudzić imprezy wszelkiego rodzaju, rewelacyjny aquapark położony na samym szczycie, w pobliżu dużo przepięknych plaż, jak kto woli stare miasto i nowoczesne budynki, knajpy, restauracje itp, port z jachtami, a na około ogromne góry, położenie rewelacyjne. Polecam ja z pewnością tam wrócę..............
0 Postów 1 Opinii 22
askakijek 26 lipca 2017
Tak przeglądałam forum i przypadkiem zobaczyłam posta o wakacjach w Czarnogórze. Ja ostatnie wakacje spędzałam z chłopakiem w takiej miejscowości jak Dobra Voda. Również bardzo pięknie. Mnóstwo atrakcji. Przystępne ceny. Dużym plusem jest wysyp hoteli z bardzo ładnymi apartamentami. Też polecam :)

Jaka idea przyświeca stronie opiniomania.pl

Dzięki unikalnej ocenie wiarygodności opinii w internecie wystawianej przez użytkowników pomagamy oddzielić opinie sztuczne od prawdziwych. Efekt? Teraz szybko i łatwo znajdziesz opinie, którym możesz zaufać. Świetnie, prawda?

Zobacz stronę o nas